Когато Славко решава да се включи във фермерското риалити, а Катя пуска кандидатурата си да стане негова половинка, нито един от двамата не е вярвал, че шоуто ще се окаже съдбоносно за живота им занапред.
Няколко месеца след края на предаването двамата не само че продължават да са щастливи заедно, но и вече се подготвят за сватбата си. А до края на годината ще станат родители и на първото си дете.
Фактът, че отношенията им се развиха толкова бързо изобщо не притеснява Славко и Катя и те с нетърпение очакват общите моменти, които ще изживеят. „Да, наистина нещата се развиха много бързо, но можем да кажем, че това само още повече ни прави влюбени и щастливи. Не очаквахме, че по този начин можем да открием половинката си, но хубавите неща се случват тогава, когато най не ги очакваш. И двамата мечтаехме за семейство“, споделя щастливият Славко.
Той направи незабравима изненада на любимото си момиче, като сбъдна един неин сън – да й предложи брак в предаването „На кафе“, на живо в ефир, пред погледите на стотици зрители. „Изненадата беше много голяма за мен, не съм мислила, че по такъв начин ще имам предложение за брак. Слави наистина направи така, че този момент ще го помня завинаги в живота си“, не крие вълнението си Катя.
Още за Слави и Катя можете да прочетете в новия брой на списание "Блясък", който вече е на пазара.