Финалът на „Гласът на България“ наближава все повече и само седмица преди него, на сцената на „Гласът“ ще се качат и самите ментори в музикалния формат.

В неделя – 4 юни, от 20:00 часа по бТВ осем претенденти за първото място в „Гласът на България“ ще излязат на сцената на шоуто, но този път ще имат и компания. Всеки един от участниците ще пее и със своя ментор.

Паулина Горанов и Кристина Кабадиева ще са подкрепени от Камелия. Сара Сюзет и Симона Загорова ще пеят заедно с Поли Генова, Кристиан Грънчаров и Яна Сабанова ще извият глас със своя ментор Графа, а Радко и дуетът Димитър и Христо ще бъдат акомпанирани от китарата на Иван Лечев.

Какво ще изпълнят на сцената на „Гласът“ 8 от най-талантливите млади изпълнители на България и кои от тях ще успеят да издържат докрай и да се представят блестящо, за да се класират за финала на шоуто? Всичко това ще стане ясно на 4 юни вечерта.