Евгени Минчев обясни какви в действителност са чувствата му към Иво Аръков.
"С Иво Аръков имаме предистория, но не съм влюбен в него. Няма да го правя известен", леко раздразнено заяви лордът в предаването "На кафе".
Минчев даде да се разбере, че милите моменти между тях, в които те плакаха заедно, пяха и рецитираха поезия, са били чисто и просто приятелски, но със сигурност не и любовни.
Евгени не съжалява, че е посветил стихотворение на Иво Аръков, заявявайки, че е правил подобно нещо за изпълнителите Миро и Орлин Павлов. Той заяви още, че ще включи излиянията си в поредната стихосбирка, която в момента подготвя.