Актьорът Джейк Гиленхал, който си партнира с Дженифър Анистън през 2002 година във филма „Доброто момиче“, признава, че е бил много развълнуван да играе рамо до рамо с любовта на тийнейджърските си години.
В интервю за списание People, Гиленхал каза: „Ще призная, че си падах по нея от години. Да работя с нея беше прекрасно“.
35-годишният актьор каза още колко съжалява за това, че е възприемал актьорството като „просто работа“ в предишен момент от живота си.
Още за Джейк и Дженифър можете да прочетете ТУК>>>